A A A

Nāc sadziedāt!

Šogad  9.martā jau desmito reizi tika aicināti tikties   Latvijas jauno izpildītāju konkursā "Nāc sadziedāt!" Konkursa mērķis bija atklāt jaunus un talantīgus, daudzsološus jaunos izpildītājus no visas Latvijas, veicinot vokālo un māksliniecisko spēju attīstību estrādes žanrā. Dot iespēju radoši augt, iegūt jaunu pieredzi un ieklausīties sevī. 

Liels prieks, ka desmitais konkurss "Nāc sadziedāt" varēja notikt tieši  mākslinieciskās unikalitātes pērlē -  Kultūras pilī "Ziemeļblāzma". Pēc atjaunošanas tā ir nozīmīgs pilsētas un valsts mēroga kultūras veicināšanas un prezentācijas centrs, pieprasīts tūrisma objekts, moderna vide kultūrvēstures apguvei un iepazīšanai, augstvērtīgas mākslas koncentrācijas vieta un inovatīvu ideju īstenošanas platforma.

Konkursā bija atļauts izpildīt dziesmas ne tikai latviešu valodā, bet arī jebkurā citā pasaules valodā.

Jaunos talantus vērtēja kompetenta žūrijas komisija : mūziķis Kaspars Zemītis, dziedātāja Aminata, dziedātājs Andris Ērglis, TV šovu vadītāja un dalībniece Iveta Feldmane un  dziedātājs Atis Ieviņš. Vērtēšana notika vecuma grupās, pēc punktu sistēmas.

Latvijas jaunos izpildītājus sveicināja un iedrošināja  konkursa vadītāja Aina Poiša.

          Mūsu skolu šajā konkursā pārstāvēja 6.klases skolniece Linda Raudone ar Guntara Rača un Jāņa Zvirgzdiņa dziesmu “Mums pieder tik daudz”. Meitenei šī bija pirmā uzstāšanās uz tik lielas skatuves. Neskatoties uz lielo uztraukumu, uzstāties  žūrijas komisijas priekšā, Linda ieguva 2.pakāpi. Konkursa noslēgumā dalībnieki saņēma apliecinājuma diplomus un piemiņas balvas. Tika uzteikti un sveikti arī vokālie pedagogi. Lindas vokālais pedagogs bija Gardenes pamatskolas mūzikas skolotāja Nata Raudone. Svarīgi bija arī žūrijas ieteikumi un norādījumi, kas ir kā ceļa maize nākamā gada startam konkursā.