A A A

Absolventi 2018

  1. Agulis Lauris                                     klases audzinātāja   Rina Ivanova
  2. Bruzinska Sindija
  3. Buckus Aleksandrs
  4. Dambis Aigars
  5. Dance Krista
  6. Grivkova Elvīra 
  7. Jurgenovskis Niks
  8. Kozlovska Lana
  9. Kurbatska Viktorija
  10. Liepiņa Viktorija
  11. Naidjonovs Renārs
  12. Plaunovs Sandris
  13. Zinkevičs Raivis

 

Absolventi 2017

  1. Čers Viktors
  2. Dambis Edgars
  3. Drinova Andželika
  4. Frančenko Nikola Letīcija
  5. Grīnblats Dairis
  6. Ints Aivis
  7. Liepukalne Heidija
  8. Pole Rigonda
  9. Ramats Rodrigo
  10. Ridus Kristaps
  11. Rjabceva Stella
  12. Sviridovs Daņila
  13. Tarasova Vanesa
  14. Zvirgzdiņš Artūrs

klases audzinātāja - Vija Elarte

 

Absolventi 2016

  1. Bergs Sandis
  2. Bikša Aivis
  3. Bratčenko Edgars
  4. Matvejeva Veronika
  5. Matvejeva Violeta
  6. Ozols Alekss
  7. Petrova Diāna
  8. Šteinerts Krišs Ingars

klases audzinātāja - Valija Baumgarte

Absolventi 2015

  1. Daņiļevičs Artūrs
  2. Mežale Līga
  3. Ponomarjova Ļubova
  4. Raudonis Sidnejs
  5. Sadovska Samanta
  6. Stabulniece Dagnija
  7. Šulcs Emīls 
  8. klases audzinātāja - Sandra Some

 

Absolventi 2014

  1. Bikša Ivita
  2. Jansone Samanta
  3. Kovaļevska Alise
  4. Kozlovskis Ēriks
  5. Papušins Vitalijs

klases audzinātāja Astra Ozoliņa

Absolventi 2013

  1. Aleksandrova Daniela Līga
  2. Buša Santija
  3. Ēķe Natālija
  4. Jermacāns Viesturs
  5. Kobilinskis Valērijs
  6. Krampa Šeila Daniela
  7. Krastiņš Roberts
  8. Krievaitis Igors
  9. Miliha Kelija
  10. Milihs Dāniels Krists

klases audzinātāja - Rina Ivanova

Absolventi 2019

Audzēkņi:

  1. Aļeksejevs Raimonds
  2. Balodis Artis
  3. Beļajeva Aleksandra
  4. Beļavavska Diana
  5. Buce Alise
  6. Grivkova Karīna
  7. Maļavkins Antons
  8. Papušins Daniils

Klases audzinātājs: Sergejs Karžaņecs 

Absolventi 2019./2020.m.g.

  1.  Budkevičs Aleksejs
  2. Jakovļeva Jekaterina
  3. Jurgenovska Amanda
  4. Kaļinovska Nikola
  5. Ķuzis Rihards
  6. Linde Paula
  7. Medvedeva Ieva
  8. Resnis Gunārs
  9. Strūve Ritvars
  10. Veiherts Kārlis
  11. Zinkevičs Armands
  12. Zinkevičs Artūrs    

Klases audzinātāja Sandra Some

 

Absolventi 2020./2021.m.g.

  1. Aioane Daniela
  2. Bakuļina Nikola
  3. Beļajevs Artjoms
  4. Frančenko Samanta Tīna
  5. Gūtmane Daniela
  6. Jakovičš Sandijs Patriks
  7. Karašauskis Andris
  8. Kursišs Raimonds
  9. Kursišs Raitis
  10. Ļaksa Evija
  11. Matvejevs Aleksandrs
  12. Meļņičenko Artjoms
  13. Plaunovs Kevins
  14. Ponomarjovs Georgs
  15. Seļeņina Sņežana
  16. Verjovčiks Maksims
  17. Zeiliša Kristiāna
  18. Zeilišs Kristiāns

              klases audzinātāja Nata Raudone