A A A

Mācību ekskursija „ Uzņēmējdarbības dažādošana laukos”

 

Š.g. 1.novembrī mūsu skolas  6.,7., 8. un 9.klašu skolēni devās mācību ekskursijā   „ Uzņēmējdarbības dažādošana laukos”.  Sadarbībā ar SIA „Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centru”, skolēni iepazinās ar Kandavas lauksaimniecības tehnikuma Saulaines teritoriālās struktūrvienības piedāvātajām profesiju apgūšanas iespējām.

Pēc tam skolēni devās uz Lobgali, kur iepazinās ar piena aitu audzēšanu un aitu piena pārstrādi. Mājražotāja Iluta Straģe cienāja jauniešus ar ļoti gardu, pašu ražoto saldējumu.

Tālāk ceļš veda uz  Mēmeles jāšanas sporta klubu, kurā jāšanas kluba vadītāja Velga Marčenkova iepazīstināja ar tā darbību. Skolēni apmeklēja zirgu stalli un varēja pacienāt dzīvniekus ar cukura graudiņiem.

Ekskursijas maršruta nobeigumā jaunieši devās uz z/s Užiņi, kurā Bauskas biškopības biedrība vadītājs, biškopis Oskars Spalis pastāstīja par biškopību un biškopības produktu ražošanu. Jauniešiem bija iespēja nobaudīt arī dažādus biškopības produktus- propolisu, bišu maizi un vairāku veidu medu.

Skolēni bija ļoti apmierināti, ka bija iespējas piedalīties šīs ekskursijas braucienā. Lūk, dažas  skolēnu atsauksmes: